Poszukujemy inwestora dla urokliwie położonego hotelu ze SPA.

Właścicilele poszukuja partnera biznesowego do rozbudowy istniejącego i sprawdzie działającego obiektu.

Szczegóły:

 

Poszukujemy inwestora dla spółki handlowej oferującej starannie wybrany asortyment towarów dla dzieci.

Preferowane finansowanie mieszane (udziałowo-dłużne) z gwarantowaną stopą zwrotu oraz opcją elastycznego zakończenia inwestycji.

Szczegóły:

 

W ramach przygotowań do Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w dniu 7 czerwca 2017 roku odbyła się w Chorzowie konferencja Do sukcesu! Akademia Firm Rodzinnych. Wydarzenie zorganizowała Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

W piątek, 9 czerwca 2017 roku uczestniczyliśmy w całodniowej konferencji Quants Connect poświęconej problematyce zarządzania ryzykiem. Zostały poruszone teoretyczne aspekty zagadnień, a prelegenci z wieloletnią praktyką w zajmującej formie podzielili się swoimi doświadczeniami i refleksjami dotyczącymi codziennej pracy. Mówiono także o wyzwaniach czekających „quantów” w przyszłości oraz zbliżających się nowych regulacjach prawnych dotyczących zarządzania ryzykiem w instytucjach.

W dniach 11-12 maja 2017 roku w katowickim Spodku jako wydarzenia towarzyszące Europejskiemu Kongresowi Europejskiemu, odbyły sie po raz drugi European Start-up Days. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć „Finansów z sensem”. Spotykaliśmy się z wieloma osobami związanymi z branżą startupową, rozmawialiśmy również z właścicielami startaupów na temat ewentualnego wsparcia jakiego może udzielić im PIB-Finanse. Z drugiej strony szukaliśmy również nowatorskich rozwiązań oferowanych przez startupy, które mogłyby być interesujące dla naszych Klientów i kontrahentów będących na dalszych etapach rozwoju firmy.