Fundusze inwestycyjne

Fundusze inwestycyjne lokujące środki poza giełdą są zainteresowane biznesami w różnym stadium rozwoju. Na rynku funkcjonuja m.in. fundusze Private Capital, Venture Capital (VC), start-up, seed. Nawet przedsiebiorstwa w z duzymi problememi moga liczyć na uwagę zarządzających wg strategii Distressed Assets.

Fundusze udzielają finansowania w różnej formie (wejścia udziałowe, pożyczki, finansowanie mezzanine). Istnieją również fundusze inwestujące tylko w wybrane branże lub wyłącznie w spółki o określonych parametrach (wielkość, dynamika, możliwość skalowania biznesu itp.).

Jeśli potrzebujecie Państwo w swojej działalności wsparcia finansowego, organizacyjnego czy pomocy w zdobywaniu nowych rynków, a jednocześnie jesteście gotowi podzielić się władzą i własnością w Waszej spółce – warto rozważyć wsparcie funduszu inwestycyjnego.

W przypadku zainteresowania pozyskaniem tego typu inwestora finansowego wspieramy właścicieli firm w kontaktach i negocjacjach z funduszami. Bardzo chętnie pomożemy również w opracowaniu materiałów o zakresie oczekiwanym przez zarządzających funduszami.