VI Konferencja Rada Nadzorcza – czyli o praktycznych aspektach nadzoru właścicielskiego odbędzie się 8 listopada 2016 w Katowicach.

Myślą przewodnią konferencji jest spojrzenie, w aspekcie krajowym i międzynarodowym, na nadzór właścicielski z perspektywy osoby fizycznej, grupy kapitałowej i samorządu.

To cykliczne wydarzenie wpisało się już na stałe kalendarz wydarzeń poświęconych corporate governance w Polsce. Nie bez przyczyny, gdyż poruszane są podczas jej trwania praktyczne problemy związane z nadzorem właścicielskim.

 

Po raz drugi wręczymy wyróżnienie Człowiek Corporate Governance. Ubiegłoroczny wyróżniony – Andrzej S. Nartowski, Człowiek Corporate Governance 2015 zaszczyci nas wygłoszeniem laudacji Człowieka Corporate Governance 2016. Jest to wyróżnienie, którym od ubiegłego roku honorujemy osoby wnoszące istotny wkład w tworzenie corporate governance.

Warto 8 listopada 2016 odwiedzić Katowice. Nasza konferencja kompleksowo obejmuje zagadnienie ładu korporacyjnego. Przyczynia się również do upowszechniania idei corporate governance – jest jedną z nielicznych w Polsce

Wszystkie informacje o Konferencji, a także formularz rejestracyjny znajduje się na stronie www.konferencjaradanadzorcza.pl Udział w konferencji jest bezpłatny, dla zarejestrowanych użytkowników.

VI konferencja rada nadzorcza 2016