7 listopada 2019 roku już po raz dziewiąty odbyła się Konferencja Rada Nadzorcza – wydarzenie w całości poświęcone tematyce rad nadzorczych.

PIB Finanse był po raz kolejny partnerem tego ciekawego wydarzenia.

Miejscem spotkania po raz kolejny była Dąbrowa Górnicza, lecz po raz pierwszy konferencja odbyła się w Pałacu Kultury Zagłębia.

W trakcie wydarzenia po raz piąty wręczono wyróżnienie Człowieka Corporate Governance. Została nim uhonorowana profesor SGH, dr hab. Agnieszka Słomka-Gołębiowska.

Kolejna, jubileuszowa X Konferencja Rada Nadzorcza odbędzie się tym razem nie w jesieni, a na wiosnę - 22 kwietnia 2020 roku. Uczestniczyć w niej może każdy, kto jest zainteresowany tematyką nadzoru korporacyjnego oraz szeroko rozumianego corporate governance.

Natomiast już na początku 2020 roku zapraszamy na spotkanie nieformalnego Klubu Członków Rad Nadzorczych, które odbędzie się 23 stycznia 2020 roku. Dotychczas spotkania odbywały się na Śląsku, tym razem po raz pierwszy zapraszamy do Krakowa. PIB Finanse jest sponsorem tego spotkania. Uczestnikiem może być każdy członek rady nadzorczej lub podobnego organu nadzoru. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt.

Bardziej szczegółową relację z Konferencji można przeczytać na stronie organizatora, Piotra Rybickiego:

http://nadzorkorporacyjny.pl/2019/11/swieto-rad-nadzorczych/

Rozmowę z Wiesławem Rozłuckim (po lewej) prowadzi Tomasz Prusek  (zdj. Ł. Rewera)

Rozmowę z Wiesławem Rozłuckim (po lewej) prowadzi Tomasz Prusek (zdj. Ł. Rewera)