Doradztwo • Finansowanie Wyceny • Inwestycje

Prywatny Inkubator Biznesów (PIB-Finanse) jest firmą założoną przez osoby od wielu lat związane z rynkami finansowymi. Specjalizujemy się w obsłudze przedsiębiorców, dla których usługi dużych banków inwestycyjnych są za drogie, niedostępne lub  nieodpowiednie w stosunku do potrzeb.

Współpracowaliśmy z wieloma przedsiębiorcami reprezentującymi zarówno małe firmy, jak i wielkie spółki giełdowe. Potrafimy zidentyfikować potrzeby właścicieli stających przed pytaniem – jak rozwinąć firmę?

Przedsiębiorcom i zarządzanym przez nich firmom oferujemy usługi:

 

Staramy się dostosowywać ofertę do oczekiwań i możliwości przedsiębiorców, również tych małych i najmniejszych.

Dzięki efektywnym strukturom jesteśmy w stanie zaoferować swoje usługi na warunkach odpowiednich dla podmiotów i transakcji, które są za małe dla banków i innych dużych instytucji finansowych.

Nie chcesz lub nie możesz skorzystać z oferty dużych instytucji finansowych – zapraszamy do PIB-Finanse – tu znajdziesz profesjonalne usługi oferowane z myślą o mniejszych biznesach.

 

Finanse z sensem - inwestycje

Jako osoby od wielu lat związane z inwestycjami, giełdą i zarządzaniem aktywami, doskonale znamy nowoczesny rynek produktów inwestycyjnych i rozumiemy oczekiwania osób  szukających nowych możliwości inwestycyjnych. Posiadaczom wolnych środków przedstawiamy ciekawe formy inwestycji. Wyszukujemy odpowiednie projekty, zależnie od preferencji i doświadczenia inwestora.

Bezpłatnie oferujemy proste i zyskowne sposoby lokowania nadwyżek finansowych:

 

Promujemy wyłącznie rozwiązania, z których sami chcielibyśmy skorzystać!